Status: Trwająca

Czas serwera: 04.09.2026 04:17

Karta zamówienia #U/41/DIN/2026
Wybór usługodawcy do przeprowadzenia odbioru i oceny dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa głównego terminala pasażerskiego wraz z infrastrukturą towarzyszącą” Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach

Szczegóły wiadomości #789692

Data i czas doręczenia
27.08.2026 07:56:12
Od
Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.
Komu
Wszystkim
Typ
Inne
Temat
Zmiana SWZ wraz ze zmianą terminu składania i otwarcia ofert.

Szanowni Państwo, 

Uprzejmie informuję, iż na stronie internetowej Zamawiającego pod adresem:

https://www.katowice-airport.com/pl/biznes/przetargi/242

zostało zamieszczone:

·       pismo l.dz. GTL/DZM/1672/2026 z dn. 26.08.2026 r. – zmiana SWZ wraz ze zmianą terminu składania i otwarcia ofert.

·       Ogłoszenie o zamówieniu ZMIANA Dz.U. S 165/2026 nr publ 592012-2026 z dnia 27.08.2026

 

Z poważaniem

Agnieszka Wysocka

Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.