|
informacja z otwarcia ofert
|
001
|
140.24 KB
|
28.08.2026 14:40:53
|
|
|
informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia
|
001
|
142.27 KB
|
28.08.2026 12:03:16
|
|
|
wyjaśnienia treści SWZ
|
001
|
263.65 KB
|
21.08.2026 07:05:05
|
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
|
025
|
157.12 KB
|
21.08.2026 06:38:23
|
|
|
wyjaśnienie treści SWZ 06.08.2026
|
001
|
334.86 KB
|
07.08.2026 06:57:28
|
|
|
SWZ dostawa gazu ziemnego do stacji sprężania przez okres 24 miesięcy Spr 4_2026.pdf
|
001
|
673.87 KB
|
20.07.2026 21:27:50
|
|
|
SWZ dostawa gazu ziemnego do stacji sprężania przez okres 24 miesięcy Spr 4_2026.docx
|
001
|
180.37 KB
|
20.07.2026 21:27:50
|
|
|
2026-OJS137-00498114-pl-ts.pdf
|
025
|
155.91 KB
|
20.07.2026 21:27:50
|
|