Stav: Probíhající

Serverový čas: 05.09.2026 23:21

Karta veřejné zakázky #SA.270.3.2.2026
„Ochrona czynna torfowisk w rezerwatach przyrody Bagno Mostki i Żurawie Bagno” 2-gie postępowanie

Informace

ID zakázky
81066
Název zakázky
„Ochrona czynna torfowisk w rezerwatach przyrody Bagno Mostki i Żurawie Bagno” 2-gie postępowanie
Číslo spisu VZ
SA.270.3.2.2026
Evidenční číslo zakázky
NIE DOTYCZY
Číslo oznámení z TED
600061-2026
Režim veřejné zakázky
Próg unijny zamówień
Druh zadávacího řízení
Przetarg nieograniczony
Druh veřejné zakázky
Služby
Hlavní CPV kód
77211400-6 - Kácení stromů
Doplňující CPV kód
77200000-2 - Služby v oblasti lesnictví
77211000-2 - Služby související s těžbou dřeva
77211100-3 - Služby při těžbě řeziva
77231000-8 - Služby lesní správy
VZ je dělená na části
Ano
NUTS
PL - Rzeczpospolita Polska
Popis předmětu VZ

Dokumentacja zamówienia
Zakres prac: prace wykonywane całkowicie ręcznie.

Pro hodnocení je stanovena cena

Včetně DPH

Termíny a lhůty

termin skadania ofert
01.10.2026 10:00:00
Plánované otevírání nabídek
01.10.2026 10:30:00

Zadavatel

Název organizace
PGL LP Nadleśnictwo Brodnica
Adresa
Sądowa 16
Brodnica
87-300, Polská republika
Administrátor VZ
Małgorzata Zielińska
malgorzata.zielinska@torun.lasy.gov.pl
+48 731100451
Internetový odkaz na Profil zadavatele
https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_torun/nadl_brodnica/zamowienia_publiczne

Dokumenty

Pakiet 01 Żurawie Bagno

Stav
Probíhající
Kritérium hodnocení nabídek
Nejnižší nabídková cena
Elektronická aukce
Ne
Hlavní CPV kód
77211400-6 - Kácení stromů
Doplňující CPV kód
77200000-2 - Služby v oblasti lesnictví
77211000-2 - Služby související s těžbou dřeva
77211100-3 - Služby při těžbě řeziva
77231000-8 - Služby lesní správy
Výsledek veřejné zakázky
Uzavření jednorázové smlouvy

Pakiet 02 Bagno Mostki

Stav
Probíhající
Kritérium hodnocení nabídek
Nejnižší nabídková cena
Elektronická aukce
Ne
Hlavní CPV kód
77211400-6 - Kácení stromů
Doplňující CPV kód
77200000-2 - Služby v oblasti lesnictví
77211000-2 - Služby související s těžbou dřeva
77211100-3 - Služby při těžbě řeziva
77231000-8 - Služby lesní správy
Výsledek veřejné zakázky
Uzavření jednorázové smlouvy