JOSEPHINE
Všechny soutěže
Přihlášení
Registrace
Pomocí hesla
english
polski
slovenčina
Stav: Probíhající
Serverový čas:
05.09.2026 16:15
Karta veřejné zakázky #S.270.27.2026
Dostawa kruszywa wraz z jego zabudową w ramach utrzymania przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Chrzanów 2026
Přehled
Komunikace
Nabídky/žádosti
Informace
ID zakázky
81150
Název zakázky
Dostawa kruszywa wraz z jego zabudową w ramach utrzymania przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Chrzanów 2026
Číslo spisu VZ
S.270.27.2026
Evidenční číslo zakázky
2026/BZP 00146885/02/P
Režim veřejné zakázky
Próg zamówień od 170 000 ZŁ
Druh zadávacího řízení
Tryb podstawowy według Art. 275.1
Druh veřejné zakázky
Služby
Výsledek veřejné zakázky
Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní CPV kód
14212200-2 - Plniva do betonu
Doplňující CPV kód
45233142-6 - Práce na opravě silnic
60100000-9 - Služby silniční dopravy
VZ je dělená na části
Ne
Elektronická aukce
Ne
NUTS
PL - Rzeczpospolita Polska
Popis předmětu VZ
SWZ
Kritérium hodnocení nabídek
Nejnižší nabídková cena
Pro hodnocení je stanovena cena
Včetně DPH
Termíny a lhůty
Dostawa kruszywa wraz z jego zabudową w ramach utrzymania przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Chrzanów 2026
14.09.2026 09:30:00
Plánované otevírání nabídek
14.09.2026 10:30:00
Zadavatel
Název organizace
PGL LP Nadleśnictwo Chrzanów
Adresa
Oświęcimska 31
Chrzanów
32-500, Polská republika
Administrátor VZ
Bożena Szczerbowska
bozena.szczerbowska@katowice.lasy.gov.pl
+48 326232340
Internetový odkaz na Profil zadavatele
https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_katowice/nadl_chrzanow
Dokumenty
Název dokumentu
Typ
Velikost
Datum a čas
NC S.270.27.2026 Załączniki do SWZ.zip
001
409.18 KB
28.08.2026 13:46:33
NC S.270.27.2026 SWZ.pdf
001
2.14 MB
28.08.2026 13:46:33
NC S.270.27.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
001
593.28 KB
28.08.2026 13:46:33