JOSEPHINE
Všechny soutěže
Přihlášení
Registrace
Pomocí hesla
english
polski
slovenčina
Stav: Probíhající
Serverový čas:
03.09.2026 07:09
Karta veřejné zakázky #81406
Dodávka a inštalácia fotovoltického zariadenia s batériovým úložiskom
Přehled
Komunikace
Nabídky/žádosti
Informace
ID zakázky
81406
Název zakázky
Dodávka a inštalácia fotovoltického zariadenia s batériovým úložiskom
Číslo spisu VZ
81406
Režim veřejné zakázky
Prieskum trhu
Druh zadávacího řízení
Prieskum trhu
Druh veřejné zakázky
Dodávky
NUTS
SK - Slovenská republika
Popis předmětu VZ
Špecifikácia zákazky je uvedená v prílohe č. 1
Termíny a lhůty
Lehota na predkladanie ponúk
10.09.2026 15:00:00
Plánované otevírání nabídek
10.09.2026 15:30:00
Zadavatel
Název organizace
Farma Boroš s.r.o.
Adresa
Hviezdoslavova 33
Nová Baňa
96801, Slovenská republika
Administrátor VZ
Mgr. Eva Borošová
farmaboros@gmail.com
+421 908904015
Dokumenty
Název dokumentu
Typ
Velikost
Datum a čas
Cenová ponuka
Iný dokument k zákazke
10.9 KB
02.09.2026 16:01:38
Špecifikácia zákazky
Iný dokument k zákazke
1.14 MB
02.09.2026 16:01:14
Výzva na predkladanie ponúk
Iný dokument k zákazke
514.23 KB
02.09.2026 16:00:53