| 79133 |
OM26BTZ014
|
Zabezpečenie dodávky elektriny a zemného plynu na roky 2027 a 2028
09000000-3
|
Tender in DPS
|
Obec Batizovce
SK
|
116 305,80 EUR
Zákazka v DNS
|
23.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79245 |
S.270.1.2.2026
ocds-148610-ae6b0828-f7e0-423b-9777-e3fdf090a1a0
|
„Dostawa i transport kruszywa łamanego na terenie Nadleśnictwa Prudnik w roku 2026”
14212200-2
|
|
PGL LP Nadleśnictwo Prudnik
PL
|
Próg zamówień od 170 000 ZŁ
|
28.07.2026 09:00:00
Ongoing
|
|
| 79223 |
SA.270.4.2026
2026/BZP 00337670/01
|
Bieżące remonty oraz konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Rudziniec
45000000-7
|
|
PGL LP Nadleśnictwo Rudziniec
PL
|
Próg zamówień od 170 000 ZŁ
|
29.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79212 |
DNS NL 3/2021-106
252/2021 pod značkou 52672-MUP dňa 3. 11. 2021
|
Oprava električkovej trate Hečkova – Hybešova_opakovaná_11_2026
45000000-7
|
Tender in DPS
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
SK
|
1 276 742,01 EUR
Zákazka v DNS
|
21.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79220 |
IGM.271.3.2026
|
Dostawa oprogramowania do agregacji logów i rozbudowa systemu backup, związana z realizacją projektu w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Łabiszyn i jej jednostek organizacyjnych
35100000-5
|
|
Gmina Łabiszyn
PL
|
Próg zamówień od 170 000 ZŁ
|
04.08.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79221 |
SA.2110.7.2026
|
Zapytanie ofertowe: Przeprowadzenie okresowej kontroli (rocznej) obiektów budowlanych Nadleśnictwa Wisła na rok 2026
-
|
|
PGL LP Nadleśnictwo Wisła
PL
|
Próg zamówień do 170 000 ZŁ
|
21.07.2026 08:00:00
Ongoing
|
|
| 79219 |
36_23-134
212/2023
|
POTRAVINY PRE ORGANIZÁCIE V ZRIAĎOVACEJ PÔSOBNOSTI ŽSK - DNS
15000000-8
|
Tender in DPS
FA
|
LIKAVA – centrum sociálnych služieb
SK
|
Zákazka v DNS
|
17.07.2026 09:00:00
Ongoing
|
|
| 79179 |
IGM.271.5.2026
|
Kredyt długoterminowy na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i emisji obligacji przez Gminę Łabiszyn w 2026 roku
66113000-5
|
|
Gmina Łabiszyn
PL
|
Próg zamówień od 170 000 ZŁ
|
07.08.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79079 |
R1-9/109/2026
|
Príslušenstvo dezinfekčnej umývačky Aquadis56M
33191000-5
|
|
Univerzitná nemocnica Bratislava
SK010
|
11 555,00 EUR
Zakázka do 50 000 EUR
|
17.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79182 |
10631/2023/ODDVO-049
37963 - MUS Vestník č. 236/2023 - 30.11.2023
|
Výkon činnosti stavebného dozoru pre stavbu: „Rekonštrukcia asfaltového ihriska školy SOŠ drevárska vo Zvolene“ (Výzva č. 49)
71315300-2
|
Tender in DPS
|
Banskobystrický samosprávny kraj
SK
|
6 500,00 EUR
Zákazka v DNS
|
17.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 78608 |
BaNP - 2026/47638
|
predaj nehnuteľnosti - 3-izb. byt č. 17 na ulici Halalovka 2345/41 v Trenčíne
-
|
|
Mesto Trenčín
SK022
|
147 000,00 EUR
Verejná obchodná súťaž
|
27.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 78601 |
BaNP - 2026/47637
|
predaj nehnuteľnosti - 2-izb. byt č. 1 na ulici Strojárenská 1180/6 v Trenčíne
-
|
|
Mesto Trenčín
SK022
|
105 000,00 EUR
Verejná obchodná súťaž
|
27.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 78599 |
BaNP - 2026/47636
|
predaj nehnuteľnosti - 1-izb. byt č. 8 na ulici Gen. Goliana 1537/5 v Trenčíne
-
|
|
Mesto Trenčín
SK022
|
34 600,00 EUR
Verejná obchodná súťaž
|
27.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 78706 |
S21196-2026-OZZ
|
Zabezpečenie licencie, servisných úkonov a rozvoj prevádzky – IS Kategorizácia pre MZ SR
72200000-7
|
|
Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
SK0
|
6 753 600,00 EUR
Nadlimitná zákazka
|
14.09.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79214 |
79214
|
Inštalácia vertikálneho kontinuálneho varostroja
-
|
|
SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.
SK
|
Prieskum trhu
|
15.07.2026 09:00:00
Ongoing
|
|
| 78576 |
SA.270.4.2026
|
Dostawę kruszywa łamanego, granitowego lub bazaltowego, o łącznej masie 1385 ton do miejsc zlokalizowanych na terenie Nadleśnictwa Namysłów.
14212200-2
|
|
PGL LP Nadleśnictwo Namysłów
PL
|
Próg zamówień do 170 000 ZŁ
|
17.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79187 |
BZP.271.21.2026
2026/BZP 00335198/01
|
Remont parkingu przy cmentarzu komunalnym w Roczynach
45223300-9
|
|
Gmina Andrychów
PL
|
Próg zamówień od 170 000 ZŁ
|
27.07.2026 09:00:00
Ongoing
|
|
| 79134 |
D_01_04_02
Z2026-036625
|
ALFAGEN – TERÉNNÍ ÚPRAVY
45112000-5
|
|
AL INVEST Břidličná, a.s.
CZ
|
2 628 158,00 Kč
Nadlimitní režim
|
11.08.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79199 |
SVZ-72-26-PŘ-Ja
|
Pětileté revize a opravy zhášecích zařízení FOGMAKER II.
35111300-8
|
|
Dopravní podnik Ostrava a.s.
CZ08
|
2 000 000,00 Kč
Sektorová VZMR
|
30.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|
| 79149 |
R1-9/083/2026
|
Elektromateriál
31681410-0
|
FA
|
Univerzitná nemocnica Bratislava
SK010
|
39 358,30 EUR
Zakázka do 50 000 EUR
|
23.07.2026 10:00:00
Ongoing
|
|