Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:14

Tender card #SVO-RVO3-2026/000648
Servis radiačných sond

Information

ID of tender
77470
Name of content of tender
Servis radiačných sond
Tender ref. no.
SVO-RVO3-2026/000648
Public tender journal ref. no.
173/2026 pod č. 12308 - MSS zo dňa 27.08.2026
EU journal ref. no.
2026/S 164-588377 z dňa 26.08.2026
Type of tender
Nadlimitná zákazka
Type of public tender
Verejná súťaž podľa § 66 (7)
Type of procurement
Services
Outcome of tender
Framework Agreement
Estimated value
204 976,00 EUR
Main CPV
50411000-9 - Repair and maintenance services of measuring apparatus
Further CPV
50000000-5 - Repair and maintenance services
Tender split into parts
No
The tender is not divided into parts - justification
Zdôvodnenie nerozdelenia zákazky na časti sa nachádza v Súťažných podkladoch v prílohe č. 7 Odôvodnenie nerozdelenia predmetu zákazky na časti.
Electronic auction
No
Centralised tender
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Predmetom zákazky je pravidelný a mimoriadny servis radiačných sond v počte 46 ks – meradiel externého dávkového príkonu NuDET EGM-02, siete RADMON II., vrátane diagnostiky, opráv, funkčných skúšok, kalibrácie, výmeny náhradných dielov a vystavenia príslušnej servisnej dokumentácie.

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

not including VAT

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
29.09.2026 10:00:00 (Online access to bids)
Planned opening of bids
29.09.2026 10:30:00

Public Promoter

Subject's name
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Address
Pribinova 2
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
81272, Slovak republic
Process supervisor
Mgr. Katarína Blahníková
katarina.blahnikova@minv.sk
+421 250944595

Documents