|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Vestník verejného obstarávania - korigenda č. 2
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
26.08.2026 10:07:09
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Úradný vestník EÚ - korigenda č. 2
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
25.08.2026 08:47:06
|
|
|
Oznámenie o predĺžení lehoty na predkladanie ponúk č. 2
|
Iný dokument k zákazke
|
109.39 KB
|
24.08.2026 12:31:27
|
|
|
Vysvetlenie č. 3
|
Iný dokument k zákazke
|
157.46 KB
|
24.08.2026 12:29:41
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Vestník verejného obstarávania - korigenda č. 1
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
19.08.2026 14:07:52
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Úradný vestník EÚ - korigenda č. 1
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
18.08.2026 08:22:23
|
|
|
Oznámenie o predĺžení lehoty na predkladanie ponúk č. 1
|
Iný dokument k zákazke
|
109.34 KB
|
17.08.2026 13:40:51
|
|
|
Vysvetlenie č. 2
|
Iný dokument k zákazke
|
79.08 KB
|
17.08.2026 13:39:07
|
|
|
Vysvetlenie č. 1
|
Iný dokument k zákazke
|
72.48 KB
|
11.08.2026 09:01:32
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Vestník verejného obstarávania
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
20.07.2026 09:49:24
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Úradný vestník EÚ
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
17.07.2026 08:46:08
|
|
|
Sutazne podklady.pdf
|
Súťažné podklady
|
478.32 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_1_Ponuka.pdf
|
Súťažné podklady
|
266.26 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_1_Ponuka.docx
|
Súťažné podklady
|
290.61 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_1a_Vykaz_na_ocenenie_predmetu_zakazky.pdf
|
Súťažné podklady
|
78.9 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_1a_Vykaz_na_ocenenie_predmetu_zakazky.xlsx
|
Súťažné podklady
|
16.82 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_2_Zmluva.zip
|
Súťažné podklady
|
735.22 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_3_Vyhlasenie_skupina_dodavatelov.pdf
|
Súťažné podklady
|
88.94 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_3_Vyhlasenie_skupina_dodavatelov.docx
|
Súťažné podklady
|
20.35 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_4_Zoznam_zmluv_rovnakeho_alebo_podobneho_charakteru_ako_je_predmet_zakazky.pdf
|
Súťažné podklady
|
59.67 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_4_Zoznam_zmluv_rovnakeho_alebo_podobneho_charakteru_ako_je_predmet_zakazky.xlsx
|
Súťažné podklady
|
12.23 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_5_Zoznam_odbornikov.pdf
|
Súťažné podklady
|
57.5 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|
|
Priloha_c_5_Zoznam_odbornikov.xlsx
|
Súťažné podklady
|
11.54 KB
|
17.07.2026 08:38:56
|
|