|
Správa o zákazke, Výzva č. 30.pdf
|
Správa o zákazke
|
164.84 KB
|
20.08.2026 14:45:58
|
|
|
Oznámenie o zrušení Výzva č. 30.pdf
|
Iný dokument k zákazke
|
156.42 KB
|
20.08.2026 14:14:42
|
|
|
Výzva na predkladanie ponúk č. 30.doc
|
Súťažné podklady
|
71.5 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Súťažné podklady k výzve na predkladanie ponúk v rámci zriadeného DNS.docx
|
Súťažné podklady
|
118.15 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Príloha č. 1 Opis predmetu zákazky.docx
|
Súťažné podklady
|
3.2 MB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Príloha č. 2 Veľkostný sortiment výstrojných súčiastok .xlsx
|
Súťažné podklady
|
15.92 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Príloha č. 3 Návrh na plnenie kritérií na vyhodnotenie ponúk.xls
|
Súťažné podklady
|
44 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Príloha č. 4 Návrh Zmluvy o dielo.docx
|
Súťažné podklady
|
185.08 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Príloha č. 5 Zoznam subdodávateľov.docx
|
Súťažné podklady
|
40.29 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Príloha č. 6 Cenová ponuka - zoznam položiek.xlsx
|
Súťažné podklady
|
11.54 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Príloha č. 7 Čestné vyhlásenie k uplatňovaniu medzinárodných sankcií.docx
|
Súťažné podklady
|
26.21 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|
|
Príloha č. 8 Čestné vyhlásenie ku konečnému užívteľovi výhod .docx
|
Súťažné podklady
|
29.27 KB
|
17.07.2026 09:22:49
|
|