Status: Ongoing

Server time: 03.09.2026 19:53

Tender card #11-2026
Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI

Information

ID of tender
79579
Name of content of tender
Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI
Tender ref. no.
11-2026
Type of tender
Nadlimitná zákazka
Type of public tender
Verejná súťaž podľa § 66 (7)
Type of procurement
Services
Outcome of tender
Framework Agreement
Estimated value
95 000,00 EUR
Main CPV
50100000-6 - Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
Further CPV
50114000-7 - Repair and maintenance services of trucks
50116000-1 - Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles
34300000-0 - Parts and accessories for vehicles and their engines
34913000-0 - Miscellaneous spare parts
Tender split into parts
No
The tender is not divided into parts - justification
Predmet zákazky nie je rozdelený na časti nakoľko v danom prípade ide o potrebu poskytnutia požadovanej služby komplexne jedným poskytovateľom (ďalej aj ako „zhotoviteľ“), pričom vzhľadom k obstarávanému predmetu nie je rozdelenie zákazky na časti účelné. Rozdelenie predmetu zákazky na časti by nebolo účelné z technických, procesných a ani finančných dôvodov, ako ani z dôvodu efektívneho riadenia zmluvného vzťahu s poskytovateľom.
Electronic auction
No
Centralised tender
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Predmetom zákazky je oprava a údržba vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI v súlade s Nariadením Komisie (EÚ) č. 461/2010 o uplatňovaní článku 101 ods. 3 Zmluvy o fungovaní Európskej únie na kategóriu vertikálnych dohôd a zosúladených postupov v sektore motorových vozidiel a to odborne spôsobilou opravovňou ktorá disponuje technickým, odborným, diagnostickým a materiálnym vybavením potrebným na riadne poskytovanie požadovaných servisných služieb pre príslušný typ vozidla bez výmeny alebo s výmenou náhradných dielov (originálnych náhradných dielov alebo schválených náhradných dielov verejným obstarávateľom) na motorové vozidlá s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vyššou ako 3500 kg kategórie N1, N2, N3, ich servis (záručný a pozáručný), v zmysle kategorizácie vozidiel podľa zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej „servisné služby“). Servisné služby sa týkajú hlavne servisných úkonov predpísaných výrobcom, výmeny a údržby pravidelne sa opotrebovaných dielov, prípravy vozového parku na technickú kontrolu s cieľom úspešného vykonania technickej a emisnej kontroly.
Predmet zákazky je podrobne definovaný v prílohe č. 1 k Rámcovej zmluve o dielo v časti B.2 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky súťažných podkladov.

Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
For evaluation the price is determined

not including VAT

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
05.10.2026 10:00:00
Planned opening of bids
05.10.2026 10:30:00

Public Promoter

Subject's name
Odvoz a likvidácia odpadu a.s.
Address
Ivanská cesta 22
Bratislava
821 04, Slovak republic
Process supervisor
Mgr. Slávka Hajčaková
hajcakova@olo.sk
+421 918110143

Documents