|
Vysvetlenie č. 3
|
Iný dokument k zákazke
|
85.34 KB
|
28.08.2026 10:20:07
|
|
|
Vysvetlenie č. 2
|
Iný dokument k zákazke
|
71.32 KB
|
20.08.2026 09:26:47
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Vestník verejného obstarávania - korigenda č. 1
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
20.08.2026 10:16:24
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Úradný vestník EÚ - korigenda č. 1
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
19.08.2026 14:11:38
|
|
|
Oznámenie o predĺžení lehoty na predkladanie ponúk
|
Iný dokument k zákazke
|
109.29 KB
|
18.08.2026 12:51:06
|
|
|
Vysvetlenie č. 1
|
Iný dokument k zákazke
|
69.22 KB
|
18.08.2026 12:49:58
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Vestník verejného obstarávania
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
10.08.2026 10:02:40
|
|
|
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania - Úradný vestník EÚ
|
Odkaz na oznámenie
|
?
|
07.08.2026 07:56:49
|
|
|
Sutazne podklady.pdf
|
Súťažné podklady
|
570.48 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Príloha_c_1_Ponuka.pdf
|
Súťažné podklady
|
265.8 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Príloha_c_1_Ponuka.docx
|
Súťažné podklady
|
290.18 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Príloha c_1a_Vykaz_na_ocenenie_predmetu_zakazky.pdf
|
Súťažné podklady
|
845.6 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Príloha c_1a_Vykaz_na_ocenenie_predmetu_zakazky.xlsx
|
Súťažné podklady
|
122.49 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Priloha_c_2_Zmluva.zip
|
Súťažné podklady
|
854.08 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Priloha_c_3_Vyhlasenie_o_zodpovednosti_za_plnenie_a_splnomocnenie_skupiny_dodavatelov.pdf
|
Súťažné podklady
|
88.95 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Priloha_c_3_Vyhlasenie_o_zodpovednosti_za_plnenie_a_splnomocnenie_skupiny_dodavatelov.docx
|
Súťažné podklady
|
20.43 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Príloha_c_4_Zoznam_zmluv_rovnakeho_alebo_podobneho_charakteru_ako_je_predmet_zakazky.pdf
|
Súťažné podklady
|
59.23 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Príloha_c_4_Zoznam_zmluv_rovnakeho_alebo_podobneho_charakteru_ako_je_predmet_zakazky.xlsx
|
Súťažné podklady
|
11.96 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Priloha_c_5_Zoznam_odbornikov.pdf
|
Súťažné podklady
|
56.25 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|
|
Priloha_c_5_Zoznam_odbornikov.xlsx
|
Súťažné podklady
|
11.67 KB
|
07.08.2026 07:51:51
|
|