Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 06:46

Tender card #S.270.3.2026
Budowa progów zatrzymujących wodę na rowach na terenie Nadleśnictwa Opole w formule zaprojektuj i wybuduj

Information

ID of tender
80167
Name of content of tender
Budowa progów zatrzymujących wodę na rowach na terenie Nadleśnictwa Opole w formule zaprojektuj i wybuduj
Tender ref. no.
S.270.3.2026
EU journal ref. no.
Dz.U. OJ S 163/2026 585542-2026 25.08.2026
Type of tender
Próg unijny zamówień
Type of public tender
Przetarg nieograniczony
Type of procurement
Construction
Estimated value
985 398,00 PLN
Main CPV
45000000-7 - Construction work
Further CPV
71000000-8 - Architectural, construction, engineering and inspection services
71300000-1 - Engineering services
71320000-7 - Engineering design services
45200000-9 - Works for complete or part construction and civil engineering work
45240000-1 - Construction work for water projects
45246000-3 - River regulation and flood control works
45100000-8 - Site preparation work
45110000-1 - Building demolition and wrecking work and earthmoving work
71322000-1 - Engineering design services for the construction of civil engineering works
45247000-0 - Construction work for dams, canals, irrigation channels and aqueducts
45247200-2 - Construction work for dams and similar fixed structures
45247210-5 - Dam construction work
45247220-8 - Weir construction work
45247230-1 - Dyke construction work
45247240-4 - Static barrage construction work
45247270-3 - Reservoir construction works
45111200-0 - Site preparation and clearance work
45111230-9 - Ground-stabilisation work
Tender split into parts
Yes
NUTS
PL - Rzeczpospolita Polska
Brief description of tender or procurement

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Budowa progów zatrzymujących wodę na rowach na terenie Nadleśnictwa Opole w formule zaprojektuj i wybuduj.
Zamówienie realizowane w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja” współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat
i Środowisko (FEnIKS 2021-2027).
Wszystkie dokumenty i informacje dostępne są na stronie zamówienia

For evaluation the price is determined

including VAT

Notes

Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 niezależnych części tj.:
Część nr 1. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Lipowa
Część nr 2. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Suchy Bór
Część nr 3. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Grotowice cz. 1
Część nr 4. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Grotowice cz. 2
Część nr 5. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Dąbrowice
Część nr 6. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Krasiejów
Część nr 7. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Chrząstowice
Część nr 8. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Dębska Kuźnia cz. 1
Część nr 9. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Dębska Kuźnia cz. 2

Schedule

Termin składania ofert
22.09.2026 09:00:00
Planned opening of bids
22.09.2026 10:00:00

Public Promoter

Subject's name
PGL LP Nadleśnictwo Opole
Address
Groszowicka 10
Opole
45-517, Republic of Poland
Process supervisor
Kamil Kaniecki
kamil.kaniecki@katowice.lasy.gov.pl
+48 531041605
Link to online profile of contracting authority
https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-opole/zamowienia-publiczne4

Documents

Część nr 1. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Lipowa

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
98 539,80 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract

Część nr 2. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Suchy Bór

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
131 386,40 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract

Część nr 3. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Grotowice cz. 1

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
98 539,80 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract

Część nr 4. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Grotowice cz. 2

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
131 386,40 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract

Część nr 5. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Dąbrowice

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
131 386,40 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract

Część nr 6. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Krasiejów

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
98 539,80 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract

Część nr 7. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Chrząstowice

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
131 386,40 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract

Część nr 8. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Dębska Kuźnia cz. 1

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
65 693,20 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract

Część nr 9. Budowa progów zatrzymujących wodę na rowie leśnym na terenie leśnictwa Dębska Kuźnia cz. 2

Status
Ongoing
Predicted value not including VAT
98 539,80 PLN
Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
Electronic auction
No
Main CPV
45000000-7 - Construction work / Kody CPV uzupełniające takie same jak w ogłoszeniu
Outcome of tender
One-off Contract