Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:20

DPS tender card #DNS NL 17/2022-019
Náhradné diely – trolejbusy II_TB02_2026

Information

ID of tender
80906
Name of content of tender
Náhradné diely – trolejbusy II_TB02_2026
Tender ref. no.
DNS NL 17/2022-019
Public tender journal ref. no.
155/2022 zo dňa 12.07.2022, značka 31939 - MUT
EU journal ref. no.
2374662-2022 zo dňa 11.07.2022
Type of tender
Zákazka v DNS
Type of public tender
Zákazka v DNS
Type of procurement
Goods
Outcome of tender
One-off Contract
Estimated value
24 484,74 EUR
Main CPV
34913000-0 - Miscellaneous spare parts
Tender split into parts
No
Electronic auction
No
Centralised tender
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Žiadame nové náhradné diely do vozidiel vyrobené akýmkoľvek podnikom ktorý preukáže, že kvalita náhradných dielov zodpovedá kvalite dielov použitých pri montáži vozidla. Akceptované nebudú repasované, recyklované a renovované náhradné diely, pokiaľ výslovne nie je uvedené inak v technickej špecifikácii.

Uchádzač takéto náhradné diely jasne označí v technickej špecifikácii, ktorá tvorí samostatnú prílohu tejto Výzvy.

1. návod na použitie, montáž a údržbu v slovenskom jazyku v súlade so zákonom č 270/1995 Z. z. o štátnom jazyku Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov
2. každý ND musí byť nový a riadne označený z výroby výrobným štítkom v súlade so súčasne platnou legislatívou
3. pri vybraných dieloch požadujeme protokoly o skúškach izolačných/napäťových/typových/kusových/materiálových/.. v súlade so súčasne platnou legislatívou
4. protokol o skúške druh 2.2 podľa normy STN EN 10204, v odôvodnených prípadoch inšpekčný certifikát 3.1.
5. Spolu s materiálom žiadame dodať dokumenty kontroly podľa STN EN10204 Kovové výrobky Druhy dokumentov kontroly, ktorými bude potvrdená kvalita výrobku a zhoda výrobku s objednávkou, s vypísanými konkrétnymi hodnotami.
6. Dokumentácia musí byť v súlade s
- Zákon č. 264/1999 Z. z. o technických požiadavkách na výrobky a o posudzovaní zhody prehlásenie o zhode,
§ 13 (ES vyhlásenie o zhode, alebo EÚ vyhlásenie o zhode),
- Zákon č. 56/2018 Z. z. Zákon o posudzovaní zhody výrobku, sprístupňovaní určeného výrobku na trhu a o zmene a doplnení
niektorých zákonov
7. ND musia spĺňať požiadavky podľa STN EN 61373 Dráhové aplikácie. Zariadenia koľajových vozidiel. Skúšky údermi a vibráciami (namerané a doporučené hodnoty)
8. Sprievodná dokumentácia musí byť originál vydaná v listinnej forme resp. v pdf formáte v súlade so súčasne platnou legislatívou.

Na výzvu obstarávateľa je úspešný uchádzač povinný poskytnúť obstarávateľovi súčinnosť v doručení obstarávateľom požadovaných vyššie uvedených vyhlásení o zhode a ďalších dokumentov preukazujúcich pôvod, originalitu, kvalitu a novosť výrobku.

Bližšia špecifikácia konkrétnych náhradných dielov je uvedená v prílohe č. 1 tejto výzvy na predloženie ponuky – Špecifikácia predmetu zákazky.

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

not including VAT

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
07.09.2026 07:30:00
Planned opening of bids
07.09.2026 07:31:00

Promoter

Subject's name
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
Address
Olejkárska 1
Bratislava
811 09, Slovak republic
Process supervisor
Mgr. Ing. Lucia Cencerová
cencerova.lucia@dpb.sk
+421 259501260

Documents