Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:13

Tender card #SA.270.7.12.2026
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową podziemnego, zamkniętego zbiornika na wodę do celów przeciwpożarowych na terenie Leśnictwa Grzeczna Panna

Information

ID of tender
80924
Name of content of tender
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową podziemnego, zamkniętego zbiornika na wodę do celów przeciwpożarowych na terenie Leśnictwa Grzeczna Panna
Tender ref. no.
SA.270.7.12.2026
Type of tender
Próg zamówień do 170 000 ZŁ
Type of public tender
Zamówienie do 170 000 zł
Type of procurement
Services
Outcome of tender
One-off Contract
Main CPV
71247000-1 - Supervision of building work
Tender split into parts
No
Electronic auction
No
NUTS
PL - Rzeczpospolita Polska
Brief description of tender or procurement

zapytanie ofertowe wraz z załącznikami dostępne jest do pobrania w zakładce "dokumenty"

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

including VAT

Notes

Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS).
Projekt pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie , przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych
z pożarami lasów (PPOŻ2).

Schedule

Termin składania ofert
04.09.2026 09:00:00
Planned opening of bids
04.09.2026 09:15:00

Public Promoter

Subject's name
PGL LP Nadleśnictwo Szubin
Address
Szubin Wieś 52
Szubin
89-200, Republic of Poland
Process supervisor
Karolina Klaja
karolina.klaja@torun.lasy.gov.pl
+48 523910327
Link to online profile of contracting authority
https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-szubin/zamowienia-publiczne2

Documents