Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:09

DPS tender card #02/2026/OZ Šariš_DNS krmivá
DNS Krmivá 2023 - 2027 - Dodávka krmív s dopravou pre OZ Šariš- výzva č. 2/2026

This tender is part of a DPS #1764/2023/520 DNS Krmivá 2023 - 2027

Information

ID of tender
80947
Name of content of tender
DNS Krmivá 2023 - 2027 - Dodávka krmív s dopravou pre OZ Šariš- výzva č. 2/2026
Tender ref. no.
02/2026/OZ Šariš_DNS krmivá
Type of tender
Zákazka v DNS
Type of public tender
Zákazka v DNS
Type of procurement
Goods, Services
Outcome of tender
One-off Contract
Main CPV
15700000-5 - Animal feedstuffs
Tender split into parts
No
Electronic auction
No
Centralised tender
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Nákup krmiva pre zver na zimné prikrmovanie v nasledovnom množstve:
- 7 ton ovsa v bigbagoch ( 1 bigbag = cca 0,7 ton)
- 7 ton kukurice v bigbagoch ( 1 bigbag = cca 1 tona)

Dodanie - LS Kokošovce – Kokošovce 120

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

not including VAT

Notes

Miesto dodania predmetu zákazky: LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Šariš, LS Kokošovce 120, 080 05 Prešov

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
07.09.2026 12:00:00
Planned opening of bids
07.09.2026 12:05:00

Public Promoter

Subject's name
LESY SR, Organizačná zložka OZ Šariš
Address
Obrancov mieru 6
Prešov
08001, Slovak republic
Process supervisor
Peter Fedor
peter.fedor@lesy.sk
+421 907916612

Documents