Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:09

Tender card #1/2026_Zboj
Ozdravné opatrenia v lesoch Pozemkového spoločenstva Zboj

Information

ID of tender
81000
Name of content of tender
Ozdravné opatrenia v lesoch Pozemkového spoločenstva Zboj
Tender ref. no.
1/2026_Zboj
Type of tender
Prieskum trhu
Type of public tender
Prieskum trhu
Type of procurement
Services
Main CPV
60441000-1 - Aerial spraying services
Further CPV
44922200-1 - Dolomite
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Zabezpečenie kompletnej realizácie projektu vápnenia lesných porastov podľa Projektu ozdravných opatrení v lesných ekosystémoch Bukovských vrchov – letecká aplikácia mletého vápenca v lesoch PS Zboj podľa výzvy 12/SP/2026-73.16.

Notes

12/SP/2026-73.16 – Projekty ozdravných opatrení v lesoch

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
27.08.2026 10:00:00
Planned opening of bids
27.08.2026 10:10:00

Public Promoter

Subject's name
Pozemkové spoločenstvo Zboj
Address
Zboj 98
Zboj
06768, Slovak republic
Process supervisor
Ladislav Ladomirjak
galfirma@gmail.com
+421 917746323

Documents