Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:09

DPS tender card #VO - 000887-006
„Rekonštrukcia ciest III. triedy (oprava krytu vozovky a súvisiace práce) v pôsobnosti BBSK - vybraté úseky ciest v okresoch LC, PT, RS, ZC“ (Výzva č. 6)

Information

ID of tender
81011
Name of content of tender
„Rekonštrukcia ciest III. triedy (oprava krytu vozovky a súvisiace práce) v pôsobnosti BBSK - vybraté úseky ciest v okresoch LC, PT, RS, ZC“ (Výzva č. 6)
Tender ref. no.
VO - 000887-006
Type of tender
Zákazka v DNS
Type of public tender
Zákazka v DNS
Type of procurement
Construction
Outcome of tender
One-off Contract
Estimated value
1 081 643,93 EUR
Main CPV
45000000-7 - Construction work
Further CPV
45233142-6 - Road-repair works
Tender split into parts
No
Electronic auction
No
Centralised tender
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác – rekonštrukcia a zosilnenie ciest bude pozostávať zo zosilnenia resp. výmeny krytu vozoviek v daných úsekoch. Nerovnosti krytu vozoviek ciest III. triedy budú v určitých miestach vyrovnané na úrovni ložnej vrstvy krytu. Frézovanie bude vyhotovené lokálne za účelom zrovnania podkladu. S úpravami na živičných krytoch súvisia aj nevyhnutné úpravy poklopov inžinierskych sietí situovaných vo vozovke.
Stavebné práce sú podrobne špecifikované v prílohách týchto súťažných podkladoch (ďalej aj „SP“), a to najmä:
• Príloha č. 1 SP – Zmluva o dielo,
• Príloha č. 2 SP – Výkaz výmer,
• Príloha č. 3 SP – Opis predmetu zákazky.

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

including VAT

Environmental Tender

Yes

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
07.09.2026 09:00:00
Planned opening of bids
07.09.2026 10:00:00

Public Promoter

Subject's name
Banskobystrický samosprávny kraj
Address
Nám. SNP 23
Banská Bystrica
974 01, Slovak republic
Process supervisor
Mgr. Marta Juríčková
marta.jurickova@zdielanesluzby.sk
+421 940608017

Documents