JOSEPHINE
All tenders
Log in
Register
Using password
čeština
polski
slovenčina
Status: Ongoing
Server time:
31.08.2026 20:09
Tender card #81016
Dodávka a inštalácia fotovoltického zariadenia
Summary
Messages
Bids and requests
Information
ID of tender
81016
Name of content of tender
Dodávka a inštalácia fotovoltického zariadenia
Tender ref. no.
81016
Type of tender
Prieskum trhu
Type of public tender
Prieskum trhu
Type of procurement
Goods, Services
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement
Dodávka a inštalácia fotovoltického zariadenia
Schedule
Lehota na predkladanie ponúk
02.09.2026 10:00:00
Public Promoter
Subject's name
Poľnohospodárske družstvo Zavar
Address
Mlynská 8
Zavar
91926, Slovak republic
Process supervisor
Ing Peter Holček
pdzavar@pdzavar.sk
+421 908770422
Documents
Name of document
Type
Size
Uploaded on
Príloha č. 2 Špecifikácia - Cenová ponuka Veľké Brestovany
Iný dokument k zákazke
18.77 KB
25.08.2026 09:58:12
Príloha č. 1 Špecifikácia - Cenová ponuka Dolné Lovčice
Iný dokument k zákazke
18.73 KB
25.08.2026 09:57:54
Výzva-na-predkladanie-ponúk – prieskum trhu
Iný dokument k zákazke
152.76 KB
25.08.2026 09:57:36