Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:20

DPS tender card #MAGS OVO 53640/2022-013
Výzva č. 13 - Úprava miestnej cesty Gbelská ul., SO 101 Priechod pre chodcov, Bratislava — Záhorská Bystrica-stavebné úpravy

Information

ID of tender
81037
Name of content of tender
Výzva č. 13 - Úprava miestnej cesty Gbelská ul., SO 101 Priechod pre chodcov, Bratislava — Záhorská Bystrica-stavebné úpravy
Tender ref. no.
MAGS OVO 53640/2022-013
Type of tender
Zákazka v DNS
Type of public tender
Zákazka v DNS
Type of procurement
Construction
Outcome of tender
One-off Contract
Main CPV
45000000-7 - Construction work
Tender split into parts
No
Electronic auction
No
Centralised tender
Yes
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Predmetom výzvy č. 13 je stavebný objekt SO 101 rieši stavebnú úpravu jestvujúcich komunikácií, chodníkov a spevnených plôch, pričom nezasahuje do nových pozemkov. Stavebný objekt SO 601 Verejné osvetlenie priechodu pre chodcov. Všetky stavbou dotknuté pozemky sú aj v súčasnosti využívané ako spevnené plochy, miestne komunikácie a chodníky, v menšej miere zelené pásy pozdĺž chodníkov a miestnych komunikácií. K stavebnému objektu je spracovaný samostatný výkaz výmer, ktorý tvorí súčasť zadania.
Podrobnosti vrátane požadovanej lehoty dodania sú uvedené v prílohe č. 1 – Opis predmetu zákazky, týchto súťažných podkladov

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

including VAT

Notes

Opakované vyhlásenie

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
04.09.2026 10:00:00
Planned opening of bids
04.09.2026 10:01:00

Centralised procurement

Subject's name
Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava
Address
Primaciálne námestie 1
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
81499, Slovak republic
Process supervisor
Martina Veselá
martina.vesela@bratislava.sk
+421 259356342

Documents