Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:54

Tender card #81186
Automatické navádzanie stroja

Information

ID of tender
81186
Name of content of tender
Automatické navádzanie stroja
Tender ref. no.
81186
Type of tender
Prieskum trhu
Type of public tender
Prieskum trhu
Type of procurement
Goods, Services
Main CPV
30210000-4 - Data-processing machines (hardware)
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Predmetom dodávky je kompletný navigačný systém pre automatické navádzanie poľnohospodárskeho stroja s požadovanou presnosťou minimálne 3 cm, ktorý musí obsahovať minimálne všetky požadované technické parametre, funkcie, komponenty, licencie a služby uvedené v Technickej prílohe č. 1

Notes

Táto výzva je určená výlučne na vykonanie prieskumu trhu a určenie PHZ podľa kapitoly 6 Metodického usmernenia Riadiaceho orgánu č. 2/2025 o obstarávaní tovarov, služieb a stavebných prác pri implementácii projektových intervencií v rámci Strategického plánu SPP 2023 – 2027, verzia 2. Nejde o Výzvu na predkladanie ponúk podľa kapitoly 8 metodického usmernenia, o vyhlásenie obstarávania ani o prísľub uzatvorenia zmluvy. Predložené ceny budú použité výlučne ako podklad na určenie PHZ.

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
07.09.2026 09:00:00
Planned opening of bids
07.09.2026 09:10:00

Public Promoter

Subject's name
Poľnohospodárske družstvo Zlatý Klas Urmince
Address
Urmince 1
Urmince
95602, Slovak republic
Process supervisor
Ing. Zoltán Pivoda
pdurm@exatagroup.sk
+421 918418107

Documents