Status: Ongoing

Server time: 03.09.2026 19:53

DPS tender card #CPZA-OMTZ-2026/000053
Zhodnotenie/zneškodnenie odpadu nezákonne umiestneného nebezpečného odpadu na území Žilinského kraja: okres Liptovský Mikuláš

Information

ID of tender
81238
Name of content of tender
Zhodnotenie/zneškodnenie odpadu nezákonne umiestneného nebezpečného odpadu na území Žilinského kraja: okres Liptovský Mikuláš
Tender ref. no.
CPZA-OMTZ-2026/000053
Type of tender
Zákazka v DNS
Type of public tender
Zákazka v DNS
Type of procurement
Services
Outcome of tender
One-off Contract
Estimated value
11 430,00 EUR
Main CPV
90500000-2 - Refuse and waste related services
Tender split into parts
No
Electronic auction
No
Centralised tender
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Predmetom zákazky je zabezpečenie zhodnotenia/zneškodnenia nezákonne umiestneného nebezpečného odpadu nachádzajúceho sa na území Žilinského kraja, konkrétne v k. ú. Okoličné, okres Liptovský Mikuláš, v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Podľa Vyhlášky č. 365/2015 Z. z., ktorou sa ustanovuje katalóg odpadov sa jedná o odpad č. 17 06 05 – stavebné materiály obsahujúce azbest, kategória odpadu N – nebezpečný odpad v množstve cca. 12,7 t. Bližšie informácie sú uvedené v prílohe tejto zákazky: Opis predmetu zákazky.

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

not including VAT

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
15.09.2026 11:00:00
Planned opening of bids
15.09.2026 11:05:00

Public Promoter

Subject's name
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Address
Pribinova 2
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
81272, Slovak republic
Process supervisor
Ing. Tomáš Horvát
tomas.horvat2@minv.sk
+421 961405307

Documents