Status: Ongoing

Server time: 03.09.2026 19:53

Tender card #S.270.2.2026
Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Opole w roku 2026

Information

ID of tender
81278
Name of content of tender
Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Opole w roku 2026
Tender ref. no.
S.270.2.2026
Public tender journal ref. no.
2026/BZP 00421560/01
Type of tender
Próg zamówień od 170 000 ZŁ
Type of public tender
Tryb podstawowy według Art. 275.1
Type of procurement
Construction
Outcome of tender
One-off Contract
Estimated value
450 000,00 PLN
Main CPV
45233141-9 - Road-maintenance works
Further CPV
14212200-2 - Aggregates
60100000-9 - Road transport services
Tender split into parts
No
Electronic auction
No
NUTS
PL - Rzeczpospolita Polska
Brief description of tender or procurement

Zamówienie będzie polegało na wykonaniu prac związanych z konserwacją i utrzymaniem dróg leśnych na terenie będącym w administracji Nadleśnictwa Opole. Prace będą miały charakter interwencyjny, co oznacza, że Wykonawca będzie zobowiązany do wykonywania częściowych uzupełnień nawierzchni dróg leśnych różnymi metodami w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie całego Nadleśnictwa Opole. Zamawiający określił sposób (technologii) konserwacji i wykonywania częściowych uzupełnień nawierzchni dróg.
Obiektami na których przewiduje się konserwację są drogi leśne wewnętrzne (w tym dojazdy pożarowe). Przedmiotowe drogi posiadają nawierzchnie tłuczniowe, żużlowe, wzmacniane gruzem budowlanym oraz gruntowe.
Sposób konserwacji i uzupełnień nawierzchni dróg leśnych (utrzymanie bieżące) technologia, zakres prac):
Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych (likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) kruszywem drogowym, łamanym, naturalnym, sortowanym frakcje 0 - 31,5 mm oraz 31,5-63 mm w ilości 3640,00 ton
Szczegółowy opis, zestawienie ilości poszczególnych technologii oraz szczegółowa specyfikacja techniczna stanowią załączniki nr 1, 2 i 3 do SWZ.

Criterion for evaluation of bid
Best price-quality ratio
For evaluation the price is determined

including VAT

Schedule

Termin składania ofert
18.09.2026 10:00:00
Planned opening of bids
18.09.2026 12:00:00

Public Promoter

Subject's name
PGL LP Nadleśnictwo Opole
Address
Groszowicka 10
Opole
45-517, Republic of Poland
Process supervisor
Dawid Furtak
dawid.furtak@katowice.lasy.gov.pl
+48 533754895
Link to online profile of contracting authority
https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-opole/zamowienia-publiczne4

Documents