Status: Trwająca

Czas serwera: 05.09.2026 14:01

Karta zamówienia #270.1.1.2026
„Dostawa paliw płynnych dla Nadleśnictwa Zamrzenica”

Informacje

ID zamówienia
79996
Nazwa zamówienia
„Dostawa paliw płynnych dla Nadleśnictwa Zamrzenica”
Numer zamówienia
270.1.1.2026
Numer ogłoszenia EU
557224-2026 OJ S 154/2026
Rodzaj procedury
Próg unijny zamówień
Tryb zamówienia publicznego
Przetarg nieograniczony
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Wynik zamówienia publicznego
Zawarcie jednorazowej umowy
Szacunkowa wartość zamówienia
1 951 040,00 PLN
Kwota przeznaczona do realizacji
922 992,00 PLN
Główny CPV
09100000-0 - Paliwa
Uzupełniające CPV
09134100-8 - Olej napędowy
Zamówienie podzielone jest na części
Nie
Aukcja elektroniczna
Nie
NUTS
PL - Rzeczpospolita Polska
Specyfikacja warunków zamówienia

zgodnie ze specyfikacją warunków zamówienia

Wybór kryteriów oceny ofert
Najniższa cena
Cena

z VAT

Komentarz

Szacunkowa wartość zamówienia jest wartością całego zamówienia netto, łącznie z prawem opcji i wznowieniem. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia jest kwotą brutto bez opcji i bez wznowienia.

Terminy

Termin składania ofert
15.09.2026 10:00:00
Planowane otwarcie ofert
15.09.2026 10:30:00

Zamawiający

Nazwa zamawiającego
PGL LP Nadleśnictwo Zamrzenica
Adres
Zamrzenica 1a
Bysław
89-510, Rzeczpospolita Polska
Osoba odpowiedzialna
Alicja Kaczyńska
alicja.kaczynska@torun.lasy.gov.pl
+48 523341175
Link do profilu zamawiającego
https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_torun/nadl_zamrzenica/zamowienia_publiczne

Dokumenty