|
Ogłoszenie o wyniku postępowania - Przebudowa i termomodernizacja budynku socjalno-garażowego w Brynku
|
001
|
67.78 KB
|
25.08.2026 14:58:49
|
|
|
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania
|
001
|
91.34 KB
|
25.08.2026 14:57:06
|
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu Roboty budowlane Przebudowa i termomodernizacja budynku socjalno-garażowego w Brynku przy ul. Grabowej 3
|
025
|
137.58 KB
|
17.08.2026 15:12:03
|
|
|
SWZ - Roboty budowlane Przebudowa i termomodernizacja budynku socjalno-garażowego w Brynku przy ul. Grabowej 3 na działce ewidencyjnej numer 808
|
001
|
379.57 KB
|
17.08.2026 15:11:37
|
|
|
grupa kapitałowa
|
001
|
17.73 KB
|
12.08.2026 10:45:22
|
|
|
wykaz osób
|
001
|
33.5 KB
|
12.08.2026 10:44:46
|
|
|
wykaz robót
|
001
|
17.42 KB
|
12.08.2026 10:44:26
|
|
|
Oświadczenie udostępniający zasoby
|
001
|
21.54 KB
|
12.08.2026 10:44:07
|
|
|
Oświadczenie
|
001
|
21.76 KB
|
12.08.2026 10:43:47
|
|
|
formularz ofertowy
|
001
|
36 KB
|
12.08.2026 10:43:29
|
|
|
wzór umowy
|
001
|
195.5 KB
|
12.08.2026 10:43:08
|
|
|
Przedmiary i dokumentacja techniczna
|
001
|
48.42 MB
|
12.08.2026 10:42:01
|
|