Stav: Probíhající

Serverový čas: 05.09.2026 14:54

Karta veřejné zakázky #08/2026
Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton

Informace

ID zakázky
81168
Název zakázky
Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton
Číslo spisu VZ
08/2026
Číslo oznámení z TED
594802-2026
Režim veřejné zakázky
Próg unijny zamówień
Druh zadávacího řízení
Przetarg nieograniczony
Druh veřejné zakázky
Dodávky
Výsledek veřejné zakázky
Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní CPV kód
66114000-2 - Finanční leasing
VZ je dělená na části
Ne
Elektronická aukce
Ne
NUTS
PL - Rzeczpospolita Polska
Popis předmětu VZ

Przedmiotem zamówienia jest: Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC
26 ton.

Kritérium hodnocení nabídek
Nejvýhodnější poměr nabídkové ceny a kvality
Pro hodnocení je stanovena cena

Včetně DPH

Termíny a lhůty

Termin składania ofert
09.10.2026 12:00:00
Plánované otevírání nabídek
09.10.2026 12:30:00

Zadavatel

Název organizace
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Piaseczno Sp. z o.o.
Adresa
Techniczna 6
Piaseczno
05-500, Polská republika
Administrátor VZ
Agnieszka Markiewicz
amarkiewicz82@o2.pl
+48 227371770

Dokumenty