Information
- ID of tender
-
81003
- Name of content of tender
-
Mäsovýroba
- Tender ref. no.
-
81003
- Type of tender
-
Prieskum trhu
- Type of public tender
-
Prieskum trhu
- Type of procurement
-
Goods
- Estimated value
-
121 044,65 EUR
- Main CPV
-
42200000-8 - Machinery for food, beverage and tobacco processing and associated parts
- Further CPV
-
38300000-8 - Measuring instruments
39310000-8 - Catering equipment
42215000-6 - Machinery for the industrial preparation or manufacture of food or drink
42513000-5 - Refrigerating and freezing equipment
42513200-7 - Refrigerating equipment
39221000-7 - Kitchen equipment
42900000-5 - Miscellaneous general and special-purpose machinery
- Tender split into parts
- Yes
- NUTS
-
SK - Slovenská republika
- Brief description of tender or procurement
-
Predmetom zákazky je dodanie tovarov pre projekt v rámci výzvy na predkladanie žiadostí o príspevok s kódom 6/SP/2026-73.7. Opis zákazky je vymedzený v dokumente „Príloha c. 4 Opis predmetu zákazky- Mäsovýroba - Chladiaca a mraziaca technológia časť 1, Príloha c. 4 Opis predmetu zákazky, Mäsovýroba - Mäsiarska a údiarenská technológia časť 2“, Príloha c. 4 Opis predmetu zákazky- Mäsovýroba - Gastro technológia, nerez a hygiena časť 3, Príloha c. 4 Opis predmetu zákazky- Mäsovýroba - Váhy a ostatné zariadenia časť 4, ktoré tvoria prílohu č. 4 Výzvy na predkladanie ponúk.
- For evaluation the price is determined
-
not including VAT
Schedule
-
Lehota na predkladanie ponúk
-
04.09.2026 14:00:00
(Online access to bids)
Documents
|
Name of document
|
Type
|
Size
|
Uploaded on
|
|
|
odpoved na ziadost o vysvetlenie
|
Iný dokument k zákazke
|
39.14 KB
|
26.08.2026 18:13:14
|
|
|
info k oprave.pdf
|
Súťažné podklady
|
35.39 KB
|
26.08.2026 17:55:56
|
|
|
OPRAVA_vyzva_na_predkladanie_ponuk_čička.pdf
|
Súťažné podklady
|
556.2 KB
|
26.08.2026 17:55:56
|
|
|
vyzva_na_predkladanie_ponuk_čička.pdf
|
Súťažné podklady
|
554.76 KB
|
25.08.2026 20:18:26
|
|
|
Príloha c. 5 - Zoznam dodávok tovaru-vzor.docx
|
Súťažné podklady
|
14.9 KB
|
25.08.2026 20:18:26
|
|
|
Priloha c. 2 Cestne vyhlasenie.docx
|
Súťažné podklady
|
19.97 KB
|
25.08.2026 20:18:26
|
|
|
Priloha c. 1 - Identifikacny list uchádzaca.docx
|
Súťažné podklady
|
18.3 KB
|
25.08.2026 20:18:26
|
|
Časť 1: Mäsovýroba - Chladiaca a mraziaca technológia
- Status
-
Ongoing
- Predicted value not including VAT
-
39 994,83 EUR
- Criterion for evaluation of bid
-
Lowest price
- Main CPV
-
42513000-5 - Refrigerating and freezing equipment
- Further CPV
- 42513200-7 - Refrigerating equipment
- Outcome of tender
- One-off Contract
|
Name of document
|
Type
|
Size
|
Uploaded on
|
|
|
Priloha c. 3 Navrh Kúpna zmluva_cast 1 Chladiaca a mraziaca technológia.docx
|
Súťažné podklady
|
40.46 KB
|
25.08.2026 19:45:44
|
|
|
Príloha c. 4 Opis predmetu zákazky cast 1 Chladiaca a mraziaca technológia.docx
|
Súťažné podklady
|
27.99 KB
|
25.08.2026 19:45:44
|
|
Časť 2: Mäsovýroba - Mäsiarska a údiarenská technológia
- Status
-
Ongoing
- Predicted value not including VAT
-
67 906,66 EUR
- Criterion for evaluation of bid
-
Lowest price
- Main CPV
-
42200000-8 - Machinery for food, beverage and tobacco processing and associated parts
- Further CPV
- 42215000-6 - Machinery for the industrial preparation or manufacture of food or drink
- Outcome of tender
- One-off Contract
|
Name of document
|
Type
|
Size
|
Uploaded on
|
|
|
Priloha c. 3 Navrh Kúpna zmluva_cast 2 Mäsiarska a údiarenská technologia.docx
|
Súťažné podklady
|
42.05 KB
|
25.08.2026 19:46:24
|
|
|
Príloha c. 4 Opis predmetu zákazky cast 2Mäsiarska a údiarenská technológia.docx
|
Súťažné podklady
|
33.19 KB
|
25.08.2026 19:46:24
|
|
Časť 3: Mäsovýroba - Gastro technológia, nerez a hygiena
- Status
-
Ongoing
- Predicted value not including VAT
-
8 670,83 EUR
- Criterion for evaluation of bid
-
Lowest price
- Main CPV
-
39310000-8 - Catering equipment
- Further CPV
- 39221000-7 - Kitchen equipment
- 42900000-5 - Miscellaneous general and special-purpose machinery
- Outcome of tender
- One-off Contract
|
Name of document
|
Type
|
Size
|
Uploaded on
|
|
|
Priloha c. 3 Navrh Kúpna zmluva_cast 3 Gastro technológia, nerez a hygiena.docx
|
Súťažné podklady
|
39.1 KB
|
25.08.2026 19:47:06
|
|
|
Príloha c. 4 Opis predmetu zákazky cast 3 Gastro technológia, nerez a hygiena .docx
|
Súťažné podklady
|
28.36 KB
|
25.08.2026 19:47:06
|
|
Časť 4: Mäsovýroba - Váhy a ostatné zariadenia
- Status
-
Ongoing
- Predicted value not including VAT
-
4 472,33 EUR
- Criterion for evaluation of bid
-
Lowest price
- Main CPV
-
38300000-8 - Measuring instruments
- Further CPV
- 42900000-5 - Miscellaneous general and special-purpose machinery
- Outcome of tender
- One-off Contract
|
Name of document
|
Type
|
Size
|
Uploaded on
|
|
|
Priloha c. 3 Navrh Kúpna zmluva_cast 4 Váhy a ostatné zariadenia.docx
|
Súťažné podklady
|
39.92 KB
|
25.08.2026 19:47:41
|
|
|
Príloha c. 4 Opis predmetu zákazky cast 4 Váhy a ostatné zariadenia.docx
|
Súťažné podklady
|
28.04 KB
|
25.08.2026 19:47:41
|
|