Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:13

Tender card #ASTEK-PHZ-05/2026
Dodanie poľnohospodárskej meteostanice a senzorického systému – určenie PHZ

Information

ID of tender
81072
Name of content of tender
Dodanie poľnohospodárskej meteostanice a senzorického systému – určenie PHZ
Tender ref. no.
ASTEK-PHZ-05/2026
Type of tender
Prieskum trhu
Type of public tender
Prieskum trhu
Type of procurement
Goods
Main CPV
38127000-1 - Weather stations / FG17-0 - For use in agriculture / Poľnohospodárska meteostanica so senzorickým systémom, online prenosom a zobrazovaním údajov, vrátane príslušenstva, montáže, uvedenia do prevádzky a zaškolenia.
NUTS
SK0232 - Okres Levice
Brief description of tender or procurement

Predmetom prieskumu trhu je dodanie poľnohospodárskej meteostanice a senzorického systému určeného na monitorovanie klimatických a pôdnych podmienok v ovocnom sade. Systém má zabezpečovať najmä meranie teploty a vlhkosti vzduchu, množstva zrážok, rýchlosti a smeru vetra, ovlhčenia listov, teploty a vlhkosti pôdy a ďalších údajov potrebných na riadenie pestovateľských zásahov. Súčasťou dodania má byť prenos a zobrazovanie údajov prostredníctvom online aplikácie, potrebné príslušenstvo, montáž, uvedenie do prevádzky a zaškolenie používateľa. Podrobné technické požiadavky sú uvedené v prílohe k výzve na predloženie cenovej ponuky.

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
02.09.2026 12:00:00
Planned opening of bids
02.09.2026 12:05:00

Public Promoter

Subject's name
ASTEK SERVICE s.r.o.
Address
Pionierska 2
Levice
93401, Slovak republic
Process supervisor
Eva Turianová
office@humanit-slovakia.sk
+421 905704689

Documents