JOSEPHINE
Wszystkie zamówienia
Zaloguj
Zarejestruj się
Za pomocą hasła
čeština
english
slovenčina
Status: Trwająca
Czas serwera:
03.09.2026 16:03
Karta zamówienia #IGM.271.8.2026
Modernizacja drogi gminnej nr 130127C Jeżewo-Jeżewice od km 0+000,0 do km 1+150
Przegląd
Wiadomości
Oferty/wnioski
Informacje
ID zamówienia
81401
Nazwa zamówienia
Modernizacja drogi gminnej nr 130127C Jeżewo-Jeżewice od km 0+000,0 do km 1+150
Numer zamówienia
IGM.271.8.2026
Numer ogłoszenia BZP
2026/BZP 00421275
Rodzaj procedury
Próg zamówień od 170 000 ZŁ
Tryb zamówienia publicznego
Tryb podstawowy według Art. 275.2
Rodzaj zamówienia
Roboty budowlane
Wynik zamówienia publicznego
Zawarcie jednorazowej umowy
Główny CPV
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
Uzupełniające CPV
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
Zamówienie podzielone jest na części
Nie
Aukcja elektroniczna
Nie
NUTS
PL - Rzeczpospolita Polska
Specyfikacja warunków zamówienia
zgodnie z SWZ IGM.271.8.2026
Wybór kryteriów oceny ofert
Najniższa cena
Cena
z VAT
Terminy
Termin składania ofert
18.09.2026 09:00:00
Planowane otwarcie ofert
18.09.2026 09:15:00
Zamawiający
Nazwa zamawiającego
Gmina Łabiszyn
Adres
Plac 1000- lecia 1
Łabiszyn
89-210, Rzeczpospolita Polska
Osoba odpowiedzialna
Magdalena Napierała
zp@labiszyn.pl
Dokumenty
Nazwa linku
Typ
Wielkość
Data i czas
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Inne
1.91 MB
03.09.2026 14:39:05
SWZ_IGM_271_8_2026.pdf
Inne
825.62 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr1.doc
Inne
109 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr2.doc
Inne
78.5 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr2aa.doc
Inne
67.5 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr2ab.doc
Inne
61.5 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr2b.doc
Inne
62 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr2c.doc
Inne
59 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr3.pdf
Inne
632.53 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr4.doc
Inne
69 KB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr5.zip
Inne
5.37 MB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr6.zip
Inne
3.08 MB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr7.pdf
Inne
4.27 MB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr8.pdf
Inne
1.43 MB
03.09.2026 12:25:12
załącznik_nr9.pdf
Inne
200.36 KB
03.09.2026 12:25:12