Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:09

DPS tender card #MAR 2/2023-072
Udržiavacie práce na 1. a 2. medziposchodí, Šafárikovo nám. 3, BA

Information

ID of tender
80964
Name of content of tender
Udržiavacie práce na 1. a 2. medziposchodí, Šafárikovo nám. 3, BA
DPS category
2. kategória Remeselné stavebné práce
Tender ref. no.
MAR 2/2023-072
Type of tender
Zákazka v DNS
Type of public tender
Zákazka v DNS
Type of procurement
Goods, Construction
Outcome of tender
One-off Contract
Estimated value
31 295,41 EUR
Main CPV
45262600-7 - Miscellaneous special-trade construction work
Further CPV
45453100-8 - Refurbishment work
45454000-4 - Restructuring work
39531000-3 - Carpets
90512000-9 - Refuse transport services
90513000-6 - Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
60000000-8 - Transport services (excl. Waste transport)
45442100-8 - Painting work
45311200-2 - Electrical fitting work
31500000-1 - Lighting equipment and electric lamps
Tender split into parts
No
Electronic auction
No
Centralised tender
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Opis predmetu zákazky
- v zmysle výkazu, výmeru (vo VV je uvedená plocha miestností)

Predpokladaná činnosť zhotoviteľa:
- oprava + maľba stien a stropov, výmena kobercov a výmena el. vypínačov a svietidiel; rozsah prác podľa výkazu, výmeru. Výška miestností = 4,00 m.
Technický opis prác:
podľa priloženého výkazu, výmeru.
Práce budú vykonané v rámci udržiavacích prác (výkon práce: po dohode s vedúcim strediska).

Rozsah zákazky: komplet dodanie, vrátane dopravy a realizácie
Doba realizácie: maximálne 3 týždne (ihneď, v čo možno najkratšom termíne)

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

not including VAT

Notes

Objednávka s VOP a OPP

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
03.09.2026 10:00:00
Planned opening of bids
03.09.2026 10:15:00

Promoter

Subject's name
MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy
Address
Šafárikovo námestie 76/3
Bratislava
81102, Slovak republic
Process supervisor
Mgr. Jana Varečkova
jana.caniova@marianum.sk
+421 948277319
Link to online profile of contracting authority
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/2112

Documents