Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 20:20

Tender card #81052
Ventilácia produkčnej maštale HD

Information

ID of tender
81052
Name of content of tender
Ventilácia produkčnej maštale HD
Tender ref. no.
81052
Type of tender
Prieskum trhu
Type of public tender
Prieskum trhu
Type of procurement
Goods
Outcome of tender
One-off Contract
Estimated value
53 091,52 EUR
Tender split into parts
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Ventilátory schopné prepravovať veľké množstvo vzduchu, pre efektívne ochladzovanie zvierat, možnosť riadenia otáčok prostredníctvom frekvenčného meniča čím sa dosiahne efektívne využitie el. energie. Možnosť ovládania celého systému ventilácie na základe indexu THI. Telo ventilátorov vyhotovené z kompozitného vlákna pre dosiahnutie vysokej životnosti. Možnosť kombinovať s tryskami rozstrekujúcimi vodu pre ešte efektívnejšie znižovanie tepelného stresu.

Criterion for evaluation of bid
Lowest price
For evaluation the price is determined

not including VAT

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
07.09.2026 18:00:00
Planned opening of bids
07.09.2026 18:05:00

Public Promoter

Subject's name
Poľnohospodárske družstvo DOLNÝ LOPAŠOV
Address
Dolný Lopašov 37
Dolný Lopašov
92204, Slovak republic
Process supervisor
PhDr. Jana Šmachová
pdlopasov@slovanet.sk
+421 911283463

Documents