Status: Ongoing

Server time: 31.08.2026 08:18

Tender card #23/2026
23/2026 prenájom súboru nehnuteľností- stavby- garážovej haly so súpisným číslom 4073, stojacej na pozemku parcela registra „C“ KN č. 1667/11, o výmere 1020 m2, druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie, časti pozemku- parcely registra „C“ KN číslo 1667/1

Information

ID of tender
80971
Name of content of tender
23/2026 prenájom súboru nehnuteľností- stavby- garážovej haly so súpisným číslom 4073, stojacej na pozemku parcela registra „C“ KN č. 1667/11, o výmere 1020 m2, druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie, časti pozemku- parcely registra „C“ KN číslo 1667/1
Tender ref. no.
23/2026
Type of tender
Verejná obchodná súťaž
Type of public tender
Verejná obchodná súťaž
Type of procurement
-
Outcome of tender
Lease agreement
Tender split into parts
No
Electronic auction
Yes
Centralised tender
No
NUTS
SK - Slovenská republika
Brief description of tender or procurement

Vyhlasovateľ vyhlasuje OVS o najvýhodnejší návrh na uzavretie nájomnej zmluvy, predmetom ktorej bude
prenájom súboru nehnuteľností- stavby- garážovej haly so súpisným číslom 4073, stojacej na pozemku parcela registra „C“ KN č. 1667/11, o výmere 1020 m2, druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie, časti pozemku- parcely registra „C“ KN číslo 1667/1, druh pozemku: ostatná plocha, o výmere 1000 m², časti pozemku- parcely registra „C“ KN číslo 1667/20, druh pozemku: ostatná plocha, o výmere 245 m², zapísaných na liste vlastníctva číslo 11263, vedenom Okresným úradom Komárno, katastrálny odbor, okres: Komárno, obec: Komárno, katastrálne územie: Komárno.

Výsledkom OVS bude uzatvorenie nájomnej zmluvy, ktorej znenie tvorí prílohu č. 3 týchto Súťažných podmienok, a na dodržaní znenia ktorej, vyhlasovateľ trvá.

Doba nájmu: Doba určitá, odo dňa účinnosti nájomnej zmluvy do 31.12.2028, nie však skôr ako od 01.01.2027.

Zdôrazňujeme potrebu zloženia zábezpeky v zmysle SP.

Criterion for evaluation of bid
According to the tender documentation
For evaluation the price is determined

not including VAT

Schedule

Lehota na predkladanie ponúk
08.09.2026 13:00:00

Public Promoter

Subject's name
Verejné prístavy, a. s.
Address
Prístavná 10
Bratislava
821 09, Slovak republic
Process supervisor
Barbora Janušová
barbora.janusova@vpas.sk
+421 918826072

Documents