|
DODATOK č. 2 KU ZMLUVE O DIELO č. SVO-RVO1-2025/000551-012 zo dňa 18.03.2025 v znení dodatku č. 1 zo dňa 01.06.2026
|
Iný dokument k zákazke
|
?
|
24.08.2026 08:35:19
|
|
|
DODATOK č.1 ku zmluve o dielo č. SVO_RVO1-2025-000551-012 ZO DňA 18.03.2025
|
Iný dokument k zákazke
|
?
|
03.06.2026 10:52:38
|
|
|
ponuka úspešného uchádzača
|
Iný dokument k zákazke
|
9.95 KB
|
24.03.2025 09:06:52
|
|
|
zápisnice
|
Iný dokument k zákazke
|
472.2 KB
|
24.03.2025 09:01:40
|
|
|
oznámenie o výsledku VO vestník UVO
|
Iný dokument k zákazke
|
290.83 KB
|
21.03.2025 11:03:37
|
|
|
oznámenie o výsledku VO vestník EU
|
Iný dokument k zákazke
|
85.36 KB
|
20.03.2025 10:55:10
|
|
|
správa o zákazke
|
Iný dokument k zákazke
|
110.47 KB
|
19.03.2025 09:08:31
|
|
|
zmluva crz
|
Iný dokument k zákazke
|
?
|
19.03.2025 08:11:45
|
|
|
informácia o výsledku vyhodnotenia ponúk
|
Iný dokument k zákazke
|
71.56 KB
|
17.02.2025 15:47:41
|
|
|
vysvetlenie informácií potrebných na vypracovanie ponuky č.3
|
Iný dokument k zákazke
|
156.94 KB
|
23.01.2025 11:12:15
|
|
|
vysvetlenie informácií potrebných na vypracovanie ponuky č.2
|
Iný dokument k zákazke
|
172.18 KB
|
22.01.2025 10:40:23
|
|
|
vysvetlenie informácií potrebných na vypracovanie ponuky č.1
|
Iný dokument k zákazke
|
158.26 KB
|
20.01.2025 15:31:40
|
|
|
oznámenie o vyhlásení VO vestník UVO
|
Iný dokument k zákazke
|
282.69 KB
|
13.12.2024 09:16:40
|
|
|
oznamenie o vyhlaseni VO vestnik EU.pdf
|
Iný dokument k zákazke
|
83.52 KB
|
12.12.2024 09:37:16
|
|
|
súťažné podklady
|
Iný dokument k zákazke
|
55.51 MB
|
12.12.2024 08:44:06
|
|